تایل های فلزی

تایل های فلزی

4. آکوستیک :تمامی تایلها در اشکال مختلف ولی در دو طرح کلی ساده یا سوراخدار آکوستیک با قطر سوراخ کاری 3-5/2-8/1-5/1 میلیمتر عرضه می شوند . میزان سطح سوراخ شده تایلها و همچنین نوار حاشیه آن متنوع بوده و این امر تایلها را به دو دسته وسط پانچ و تمام پانچ تقسیم می کند لازم به ذکر است ابعاد سوراخها طبق سفارش قابل تغییر می باشد و می توان تایلها را در دو طرح سوراخ منظم و سوراخ نامنظم طبقه بندی کرد.با ایجاد قابلیت آکوستیکی بیشتر در تایل ، ضریب آکوستیکی را بالاتر می برد. ضمناٌبا استفاده از مصالح مختلف جاذب صوت در پشت تایل تایل ها نیز می توان مشخصات آکوستیکی بالاتری بسته به شرایط طراحی ایجاد نمود .

تایل از نظر سیستم ریلینگ :

تایلهای فلزی را نیز می توان در ایران در دو گروه تایل برای ریل نمایان (Lay-in) و ریل مخفی (Clip-in) تقسیم بندی نمود . لازم به ذکر است تایل ها برای ریل نمایان نیز خود به دو گروه تقسیم می شوند:تایل برای ریل 24میلیمتر و تایل برای ریل 15 میلیمتر .

شرکت ” آتی برج افق ” در کنار محصولات متنوع و در سبد محصولات خود ، تایلهای فلزی را نیز با توجه به نیاز کشور گنجانده است . سقفهای فلزی از چند نظر قابل بررسی می باشند که به اختصار مطرح می گردد .

1. جنس : این تایلهای سقفی پلانو استایل از جنس آلومینیوم یا فولاد گالوانیزه گرم با کیفیت عالی تهیه می گردند که بسته به نوع کاربرد و ابعاد در ضخامتهای 5/. تا 8/. تولید و عرضه می گردند البته ضخامتهای خاص نیز طبق سفارش قابل ارائه میباشد .

2. فرم و ابعاد : این تایلهای سقفی در فرم تایل مربعی یا نواری (مستطیلی) عرضه می شوند . تایلهای مربعی که بطور روتین رایج تر و البته سریعتر قابل تحویل می باشد با ابعاد mm60×60 ارائه می شوند . لازم به توضیح است تایلها از نظر ابعاد نیز در فرمها و اشکال دیگر نیز قابل ارائه می باشد.

3. رویه :تایلهای پلانو استایل در کارخانه ای و در آخرین مرحله تولید با رویه ای مقاوم و ماندگار از انواع پودری پلی استر (Polyester powder coat) پوشش داده می شوند . رنگهای استاندارد تولیدی در نوع های رنگ سفید (ral 9010) و سفید جهانی) (ral 001 ارایه می شوند . رنگهای نقره ای (ral 9006) و طوسی روشن (ral 7074) و همچنین سایر رنگها نیز بصورت سفارشی قابل ارائه می باشد .

http://www.20script.ir