آسمان مجازی

آسمان مجازی

سقف کاذب آسمان مجازی ایده نوینی در زمینه دکوراسیون داخلی بوده که از نظر بصری پنجره ای زیبا رو به طبیعت و آسمان را برایتان به ارمغان می آورد. سقف آسمان مجازی درواقع تلفیقی ازسقف کاذب مشبک و تصاویر آسمان با بالاترین کیفیت تصویر به صورت کاملا ضد آب می باشد.

این نوع سقف کاذب با توجه به روش نصب به صورت تایل های 60*60،  30*30، 120*60 توسط گروهی متخصص در زمینه نورپردازی و الکترونیک تولید و ارائه می شوند که قابلیت نصب در بسیاری از مکان های اداری،دفاترکار،بیمارستانها،(بخش کودکان،پرتو درمانی و…) لابی هتل ها،لابی مجتمع مسکونی و… را خواهند داشت.

آسمان مجازی
آسمان مجازی
آسمان مجازی
سقف های کششی

سقف های کششی و یا پوشش های کشسان با موارد مصرف برای سقف و دیوارهای دکوراتیو امروزه در نزد طراحان و معماران به عنوان محصول دوست داشتنی و منحصر بفرد کاربرد وسیعی پیدا کرده است و همواره به پیچیده ترین تخیلات ذهنی طراحان جامعه عمل پوشانده و امکان نامحدود طراحی را در اختیارشان قرار داده است . پوششهای کشسان با ضخامت حداکثر 0.05 تا 0.1 میلیمتر و بیش از150 رنگ با انواع پوششهای براق ، مات ، شفاف و بافت مخمل در کوتاهترین زمان ممکن نصب میشود(قابلیت نصب روزانه 300متر مربع). این پوشش دارای خاصیت ضد باکتری و دافع گرد و غبار بوده لذا بهداشتی برای اتاقهای عمل و آزمایشگاهها است.

آسمان مجازی
آسمان مجازی
آسمان مجازی

هر کجا هستم باشم آسمان مال من است!

فکرش را بکنید که در داخل خانه یا فضای کارتان هم آسمان را با وضوحی بالا‌تر و حتی نزدیک‌تر از فضای بیرون تماشا کنید! شرکت آتی برج با آسمان‌های مجازی زیبایش این امکان را به شما می‌دهد تا با انتخاب یک تصویر زیبا، آرامش را به خودتان هدیه کنید. حالا آسمان تنها با فاصله چند متر بالای سر شما قرار دارد و کافی است سرتان را بالا بگیرید و به سقف نگاهی بیاندازید!

برای دیدن طرح های آسمان مجازی به کانال ما بپیوندید

http://www.20script.ir